מהו שבוע האפרטהייד הישראלי?

“שבוע האפרטהייד הישראלי“ הוא אירוע שנתי החל בקמפוסים ברחבי העולם. הוא כולל מחסומים מדומים, הודעות פינוי מזויפות ודוברים בעייתיים שנועדו להפחיד ולהטריד סטודנטים. ארגונים כמו סטודנטים למען צדק בפלסטין (SJP) מנתבים את הקמפיין במיוחד כדי להגביר את העוינות ליהודים ולציונים, הכל במסווה של "מודעות" למאבק הפלסטיני.
עם זאת, כל הפעולות של הבאת מחבלים לקמפוסים, הפצת מידע מוטעה ותקיפת סטודנטים יהודים אינם מביאים למודעות ולא עוזרים לפלסטינים. להיפך, כל אלה מגבירים את העוינות וגורמים לשנאה, פחד ופילוג.


כחלק מהשקת קמפיין #apartheidweekexposed שלנו, אנו חושפים את מה שבאמת “שבוע האפרטהייד הישראלי“(IAW) עוסק בו: דמוניזציה של ישראל והפצת תעמולה.

Campaign Press Release

BOSTON, March 7th, 2022 – Each spring, Students for Justice in Palestine (SJP), Solidarity for Palestinian Human Rights (SPHR) chapters, and Palestinian Societies on university campuses around the world host “Israel Apartheid Week” (IAW), a series of events, outdoor displays, and protests intended to slander the State of Israel and antagonize its supporters. Their goal? To convince students of the...